Kredyt

http://frontyrd.pl

Zdolność kredytowa

zdolność kredytowaZdolność kredytowa: Uporządkuj kredyty
Jeśli spłacasz kredyt konsumpcyjny wzięty na lodówkę czy pralkę, pamiętaj, że instytucja finansowa uwzględni miesięczną spłatę jako permanentne obciążenie rodzinnego budżetu. Mniejszy problem, jeżeli są to końcowe raty kredytu spłacanego od kilku lat - na nie instytucja finansowa może przymknąć oko. Jeżeli jednak chcesz zaciągnąć kredyt hipoteczny, poczekaj z wymianą samochodu. Jeśli nie masz innej opcji, przemyśl małą pożyczkę od znajomych. 
 
Zdolność kredytowa: Znajdź dodatkowe zabezpieczenie kredytu
Rodzina może pomóc jeszcze w jeden sposób – wyrazić zgodę, aby ich lokum stanowiło dodatkowe zabezpieczenie kredytu hipotecznego. Pomoże  to wziąć większy kredyt i wynegocjować lepsze warunki min.: stawkę oprocentowania, marżę, koszty okołokredytowe.
ADVERTS
http://www.galeriasfinks.pl
Kliknij tu
żeby zobaczyć jak układać kostkę brukową.
 
Zdolność kredytowa: Wykaż stałośc dochodów
Banki przychylnym okiem spoglądają na osoby zatrudnione na umowę o pracę . W grupie podwyższonego ryzyka są kredytobiorcy pracujący w formieumów cywilnoprawnych. Ale nie znaczy to, że są z miejsca skazani na porażkę. Jeżeli pracują tak od dłuższego czasu i są w stanie udokumentować stałość dochodów, instytucja finansowa bierze to pod uwagę. Atutem dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą w formie samozatrudnienia może być dla przykładu umowa o współpracy z kontrahentem na czas nieokreślony. 
 
Mikroprzedsiębiorcy mogą mieć problem z kosztami działalności. O ile ze względów podatkowych lepiej będzie wykazywać straty, to jednakże uniemożliwia to później udokumentowanie zarobków. Szacując zdolność kredytową, instytucja finansowa bierze pod uwagę roczny PIT przedsiębiorcy.
 
 
nieruchomoscidlaciebie.biz